NAŠI UČENICI MEĐU NAJBOLJIMA NA NATJECANJU DABAR

Učenici viših razreda naše škole sudjelovali su u međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar 2017. Natjecanje Dabar održano je u tjednu od 13. do 17. 11. 2017. na CARNet-ovom sustavu Loomen, a naši učenici natjecali su se u kategorijama KiloDabar (5. i 6. razredi) i MegaDabar (7. i 8. razredi). U kategoriji KiloDabar natjecalo se 4748 učenika, a u kategoriji MegaDabar 4298 učenika. Naši učenici plasirali su se među 10 % najboljih u svojim kategorijama, Sven Posedi u kategoriji KiloDabar, a Leona Vadlja u kategoriji MegaDabar.

Dabar 2017

U natjecanje Dabar našu školu je uključila učiteljica informatike Iva Naranđa koja je i organizirala provedbu natjecanja u školi. Osim već spomenutih učenika, zapažen rezultat postigli su i učenici koji su se plasirali među 20 % najboljih: Hana Prstec u kategoriji KiloDabar, Ali Avdija i Borna Halamić u kategoriji MegaDabar.

Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju, a čestitamo onima koji su se plasirali među najbolje.

Posebna čestitka Svenu i Leoni, našim zlatnim dabrovima!

Dabar 2017

Više o natjecanju Dabar, izvješće i rang liste s rezultatima možete pronaći na službenoj stranici natjecanja. Rang liste s 10 % najboljih učenika u pojedinim kategorijama objavljene su na službenoj stranici natjecanja, a rang liste za prvih 20 % učenika s najboljim rezultatima dostupne su u Loomen kolegiju Dabar 2017.

Dabar 2017

objavio: Iva Naranđa   datum: 23. 11. 2017.

« Svibanj 2018 »