Projektne aktivnosti naše škole u e-brošuri Agencije za mobilnost i programe EU

U petak, 13. studenoga 2015. godine u Zagrebu je održana eTwinning godišnja konferencija. Za našu školu od posebnog značaja bilo je predstavljanje e-brošure s primjerima dobre prakse i iskustvima korisnika „U razredu s eTwinningom“ u kojoj je svoje mjesto našao i eTwinning tim Pribislavec.

eTwinning godišnja konferencija održana je u Zagrebačkom kazalištu mladih u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU. Osim proslave desete godišnjice eTwinning portala, ovogodišnja konferencija usmjerena je na unaprjeđenje kvalitete projekata.

eTwinning godišnja konferencija - Zagreb 2015.

Za Osnovnu školu Vladimira Nazora Pribislavec od posebnog značaja bilo je predstavljanje e-brošure s primjerima dobre prakse i iskustvima korisnika pod nazivom „U razredu s eTwinningom“ u kojoj je svoje mjesto našao i eTwinning tim Pribislavec, jedan od dobitnika nagradnog natječaja „Slavimo s eTwinningom“. Sudjelovanje OŠ Vladimira Nazora Pribislavec u ovom natječaju u kojeg se uključilo 129 razrednih ekipa u e-brošuri je predstavila voditeljica projekta, učiteljica informatike Iva Naranđa.

eTwinning godišnja konferencija - Zagreb 2015.

U sklopu konferencije predstavljena je izložba razrednih ekipa u okviru natječaja „Slavimo s eTwinningom“ među kojima je i slika našeg tornjića uređenog povodom proslave u svibnju 2015. godine.

eTwinning godišnja konferencija - Zagreb 2015.

Sretni smo i ponosni što smo aktivni član eTwinning zajednice, jedne od najuspješnijih europskih inicijativa u području odgoja i obrazovanja, a sudjelovanje u eTwinning konferencijama uvijek pruža dodatnu motivaciju i izvor raznih ideja za nove projekte.

eTwinning godišnja konferencija - Zagreb 2015.

e-brošura "U razredu s eTwinningom"

prezentacije s konferencije

fotografije s konferencije

e-brošura „U razredu s eTwinningom“ s primjerima 10 uspješnih eTwinning projekata

Priloženi dokumenti:
u_razredu_s_etwinningom.swf (5.22 MB)

objavio: Iva Naranđa   datum: 21. 11. 2015.

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu. O udžbenicima iz Informatike za 5. i 6. razred bit ćete naknadno obaviješteni.

« Srpanj 2018 »